ART / Lithographs / Litograph in colors 11565484
nr 1156 5484
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Staffan Hallström (1914-1976), Sverige. Signed and numbered 21/60, signerad, bladets mått: 70x50,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 21/60, signerad, bladets mått: 70x50
1200
SEK 800
Monday January 22 2018
at 18:53:33
22/1 17:29:20
Staffan Hallström
Read more about Staffan Hallström